Wintex – czy działa? Skład, Efekty, Cena

Przez długi czas żylaki nóg przebiegają prawie bezobjawowo, ale później choroba staje się zauważalna. Nabrzmiałe żyły szpecą kończyny dolne, dlatego trzeba je chować pod spodnie, skurcze nie dają spać w nocy, pojawiają się też obrzęki i uczucie ciężkości. Krem Wintex stanie się niezawodną pomocą w walce z żylakami. Krem zawiera wyłącznie naturalne składniki. Nie zawiera substancji syntetycznych i chemicznych, barwników i konserwantów, które są szkodliwe dla zdrowia.

wintex zel na zylaki nog

Co to jest Wintex?

Jest to skuteczny krem, który może być stosowany nie tylko w leczeniu, ale także w profilaktyce. Kilka gramów maści pomoże zlikwidować żylaki, odświeży naczynia krwionośne, znormalizuje krążenie krwi i złagodzi bolesne odczucia. Wintex nie ma żadnych przeciwwskazań ani działań niepożądanych, nie powoduje uzależnienia ani reakcji alergicznych na skórze. Preparat nie tylko zwalcza niepożądane objawy, ale także eliminuje rzeczywiste przyczyny choroby. Po pełnej, 14-dniowej kuracji można na zawsze zapomnieć o żylakach.

Skład Wintex

Producent umiejętnie dobrał wszystkie składniki Wintexa, które współdziałają ze sobą, dając kompleksowy efekt. Wśród nich są:

 • Ekstrakty z piołunu, pokrzywy, rumianku i mentolu – mają działanie chłodzące i bakteriobójcze, sprzyjają gojeniu się mikropęknięć i łagodzą uczucie ciężkości nóg.
 • Wyciąg z miłorzębu japońskiego, miód i kofeina – poprawiają krążenie krwi, normalizują procesy metaboliczne w tkankach, odżywiają skórę pożytecznymi substancjami, a także szybko łagodzą zmęczenie.
 • Olej kokosowy i olejek cytrynowy – zwalczają suchość skóry, eliminują nadmierną potliwość i nieprzyjemny zapach.
 • Wyciągi z liści brzozy i kasztanowca – likwidują obrzęki, ciężkość, ból i dyskomfort nóg, eliminują bakterie chorobotwórcze, regenerują uszkodzone tkanki, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i uelastyczniają je.
 • Trokserutyna: łagodzi obrzęki, zapobiega rozprzestrzenianiu się stanów zapalnych, obkurcza naczynia krwionośne i włosowate oraz łagodzi ból i uczucie ciężkości w kończynach dolnych.

Unikalna formuła eliminuje nie tylko zewnętrzne, ale i wewnętrzne objawy choroby. Dzięki temu preparatowi można zapobiec powikłaniom, takim jak owrzodzenia, zgorzel i zakrzepowe zapalenie żył.

Działanie Wintex – Efekty

Leczenie żylaków jest procesem trudnym i czasochłonnym. Aby wyleczyć tę podstępną chorobę, należy regularnie przyjmować leki, nosić pończochy uciskowe i poddawać się zabiegom fizjoterapeutycznym.

Działanie Wintex - Efekty

Wybierając maść Wintex, można zrezygnować z udziału tej „ciężkiej artylerii”. Po pierwszym zastosowaniu można:

 • normalizuje krążenie krwi;
 • w celu zwalczania stanów zapalnych;
 • usuwanie obrzęków i przekrwienia;
 • łagodzi zmęczenie i ociężałość nóg;
 • w celu wyeliminowania skurczów nocnych;
 • do rozpuszczania skrzepów krwi;
 • przywrócenie metabolizmu w uszkodzonych tkankach;
 • uelastycznienie ścian naczyń krwionośnych, żył i naczyń włosowatych;
 • do nawilżania skóry;
 • złagodzenie bólu i dyskomfortu;
 • leczy mikrourazy.

W rezultacie nogi będą zdrowe i nie będą miały czerwonych oczu ani rozszerzonych żył, które psują wygląd.

Przeciwwskazania i działania niepożądane

Program Wintex można stosować od 18 roku życia. Produkt ten został poddany licznym badaniom laboratoryjnym i klinicznym, które wykazały, że Wintex naprawdę działa. Nie ma przeciwwskazań do stosowania kremu, z wyjątkiem indywidualnej nietolerancji niektórych składników leku. Aby wykluczyć możliwość testowania produktu: nałóż krem na skórę z tyłu łokcia. Jeśli po 12 godzinach na tym obszarze ciała nie pojawi się zaczerwienienie ani wysypka, można bezpiecznie rozpocząć leczenie.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, nie ma żadnych.

Jak stosować Wintex? Dawkowanie

Pozytywny wynik działania kremu na żylaki zależy od jego właściwego stosowania. Zgodnie z instrukcją, lek należy stosować według następującego schematu:

 • Należy umyć problematyczny obszar mydłem i dobrze wytrzeć go ręcznikiem.
 • Następnie należy wycisnąć niewielką ilość maści na dłoń i nałożyć ją na stopy.
 • Maść należy wcierać lekkimi okrężnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia.
 • Krem należy stosować 3 razy dziennie. Czas trwania pełnego leczenia wynosi 14 dni.

Już po pierwszym tygodniu stosowania kremu można zauważyć, że znikają śledzie i pajączki, zmniejszają się obrzęki, znikają obrzęki i rozjaśnia się chód.

Wintex – Opinie – Co mówią Użytkownicy?

Niektórzy klienci uważają, że jest to oszustwo i że produkt nie działa. Jednak na podstawie licznych recenzji można stwierdzić, że nie jest to oszustwo. Kobiety piszą, że za pomocą tego kremu-balsamu można wyleczyć żylaki w każdym stadium w ciągu zaledwie 2 tygodni, przywrócić krążenie krwi, złagodzić obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Ponadto kupujący uważają, że lek skutecznie łagodzi obrzęki, eliminuje skurcze nocne, zmniejsza rozmiar żył i łagodzi ból. Ponadto, dzięki Wintex, naczynia włosowate ponownie chowają się pod skórę, nie tworząc niebieskiej siateczki na nogach.

W rzadkich przypadkach pojawiają się negatywne opinie, ale są one związane z niewłaściwym stosowaniem kremu.

Na forach lekarze wyrazili swoją opinię na temat preparatu Wintex. W komentarzach lekarze piszą, że jest to najlepsza maść na żylaki, która nie powoduje alergii, stanów zapalnych, podrażnień i wysypek skórnych. Wynika to z faktu, że krem jest produkowany z naturalnych składników, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Produkt jest certyfikowany, a więc spełnia wszystkie ustalone wymagania i normy.

Wintex - Opinie - Co mówią Użytkownicy

Czy można kupić Wintex w aptekach, na Amazon i Allegro?

Tego kremu nie można kupić w aptece, na Amazon lub Ebay, jest on sprzedawany wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej Wintex. Wynika to z faktu, że producent zakazał sprzedaży tego produktu ze względu na wysokie marże zysku i pojawianie się podróbek. Krajem produkcji preparatu Wintex jest Hiszpania, dlatego krem jest doskonałej jakości. Aby złożyć zamówienie, kupujący musi wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym musi określić:

 • Imię i nazwisko.
 • Adres e-mail.
 • Numer telefonu komórkowego.
 • Pełny adres.
 • Sposób dostawy.

Płatności można dokonać od razu kartą kredytową lub przy odbiorze przesyłki na poczcie.

Cena Wintex

Aktualna cena preparatu Wintex wynosi 139 PLN, przy czym obowiązuje zniżka.

Dzięki nowej formule kremu Wintex można nie tylko pozbyć się żylaków, ale także zadbać o właściwą pielęgnację stóp. Skóra po zastosowaniu tego produktu staje się miękka, aksamitna i delikatna, a chodzenie – łatwe.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy krem Wintex można kupić w sklepach Allegro i Amazon lub w aptekach?

Tego kremu nie można kupić w aptece, na Amazon lub Allegro, jest on sprzedawany wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej Wintex. Wynika to z faktu, że producent zakazał sprzedaży tego produktu ze względu na jego wysoką rentowność i pojawianie się podróbek.

 • Czy ten krem na żylaki powoduje skutki uboczne?

Badania wykazały, że krem ten nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny.

 • Jak skuteczny jest ten krem i czy jest wiele pozytywnych opinii?

Wintex okazał się naprawdę bardzo dobry, a o jego działaniu można znaleźć same pozytywne komentarze

 • Czy na oficjalnej stronie internetowej często można znaleźć zniżki na krem?

Zniżki są często dostępne na oficjalnej stronie internetowej, ale radzimy się pospieszyć, aby ich nie przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *