Veinaritin – czy działa? Skład, Efekty, Cena

Veinaritin krem przeciw żylakom

Żylaki (zwane też pajączkami) to workowate rozszerzenia występujące w naczyniach żylnych nóg, zwłaszcza w łydkach i kostkach. Jest to powszechne zaburzenie, które dotyczy głównie kobiet, ale również często pojawia się w populacji męskiej. Veinaritin to w 100% naturalny produkt, który może nie tylko złagodzić dyskomfort związany z tym problemem, ale także zapobiec jego wystąpieniu.

Według danych Ministerstwa Zdrowia, żylaki dotykają około 30% osób, wywołując szereg konsekwencji, które mogą znacząco zmienić samopoczucie, ograniczając ruchy pacjenta oraz powodując ból i uczucie ciężkości w kończynach dolnych.

Główna przyczyna dolegliwości związana jest ze zwyrodnieniem żyły odpiszczelowej, która jest żyłą największego kalibru, znajdującą się w dolnej części ciała i od której odchodzą liczne gałęzie. Siła grawitacji, która wywiera znaczne ciśnienie w dół, może utrudniać regularne krążenie żylne, zwłaszcza u osób predysponowanych, o cieńszych ścianach naczyń. Nadwaga, mniejsza siła mięśni, długotrwałe pozycje ortostatyczne (pionowe) i wiek (powyżej 50 lat) są również czynnikami predysponującymi do wystąpienia żylaków.

Co to jest Veinaritin?

Veinaritin to skuteczny środek przeznaczony do ograniczania skutków żylaków i zapobiegania ich powstawaniu, ponieważ ingeruje w procesy biologiczne krążenia żylnego, stymulując czynność żył i ograniczając powstawanie rozszerzeń naczyń.

Żylaki, które często mają kręty wzór wyraźnie widoczny na powierzchni, mają zwykle purpurowe zabarwienie z tendencją do niebieskiego, ponieważ zawierają krew żylną ubogą w tlen i bogatą w dwutlenek węgla. W rezultacie na nogach pojawiają się zauważalne wykwity, często związane ze swędzeniem, bólem i stanem zapalnym – wszystkie objawy, które muszą być leczone specjalnymi produktami, aby uniknąć stopniowego pogarszania się sytuacji.

Zastój żylny odpowiada również za uczucie ciężkości i gorąca w nogach, co może bardzo utrudniać chodzenie. Dlatego żylaki nie powinny być traktowane jedynie jako problem kosmetyczny, a raczej funkcjonalny.

Veinaritin – skład

Veinaritin to krem opracowany do stosowania miejscowego, który z powodzeniem działa na wszystkie przyczyny żylaków i żylaków, szybko i bez skutków ubocznych. Jego składniki mają silne działanie przeciwzapalne, dzięki czemu eliminują czynniki odpowiedzialne za dolegliwości.

Składniki aktywne produktu to:

 •     arnika, o działaniu ochronnym na ściany naczyń żylnych;
 •     mentol, o działaniu odświeżającym i łagodzącym;
 •     rumianek, przydatny w zapobieganiu powstawania małych owrzodzeń;
 •     brzoza, o funkcjach przeciwzapalnych i moczopędnych;
 •     kasztanowiec, działający na mikrokrążenie naczyń żylnych;
 •     miłorząb japoński, skuteczny na procesy regeneracji komórek;
 •     centella asiatica, która zwiększa opór ścian żylnych;
 •     kofeina, która zapobiega genezie zakrzepów;
 •     kwas salicylowy, o funkcjach przeciwzapalnych;
 •     miód, odżywczy i tonizujący dla ścian żył;
 •     trokserutyna (witamina B4), która przeciwdziała kruchości naczyń włosowatych, zwiększając ich odporność i ograniczając ryzyko powstawania zakrzepów.

Dzięki synergicznemu działaniu wszystkich tych naturalnych składników charakteryzujących się doskonałą zgodnością biologiczną, Veinaritin może działać na żylaki, przyczyniając się do ponownego wchłaniania rozszerzeń naczyń. Ponieważ jest to preparat roślinny, jego mechanizm działania nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji, ponieważ współdziała z komórkami, respektując ich metabolizm.

Veinaritin - skład

Veinaritin – Efekty – Jak działa krem?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty stosowania Veinaritin, zaleca się stosowanie go bezpośrednio po wzięciu prysznica, tj. gdy ciepło wody spowodowało rozszerzenie porów, co jest konieczne, aby sprzyjać wchłanianiu składników aktywnych. Wystarczy masować dotknięte miejsce niewielką ilością kremu, wykonując koliste ruchy, aż do całkowitego wchłonięcia.

Najbardziej oczywistą korzyścią jest normalizacja ścian żylnych, które odzyskując ton i elastyczność, ponownie wchłaniają rozszerzenia i złogi krwi żylnej. Kolejna korzyść związana jest z korzystnym działaniem produktu na skórę kończyn dolnych, gdyż zwiększa on nawilżenie i jędrność, optymalizując jej ochronę na naczyniach. Właśnie z powodu tego wielokrotnego działania, Veinaritin został określony jako kompletny środek na nogi, ponieważ nie działa tylko na dotknięte obszary, ale poprawia całą powierzchnię skóry.

Wśród jego wielu właściwości należy wymienić czas trwania efektu terapeutycznego, który nie kończy się w momencie zastosowania, ale trwa przez wiele dni, wzmacniany również przez wielokrotne zabiegi.

Ponieważ nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych, produkt ten może być bezpiecznie stosowany także przez osoby o wrażliwej i delikatnej skórze, gdyż jego właściwości lecznicze łączą się z kosmetycznymi. Bezpieczeństwo stosowania, długotrwałe efekty, brak reakcji niepożądanych i łatwa obsługa to zatem główne korzystne cechy Veinaritin.

Przeciwwskazania

Żylakom prawie zawsze towarzyszy pojawienie się naczyń krwionośnych (zaburzenie znane jako „teleangiektazja”), problem bardzo nieprzyjemny z estetycznego punktu widzenia, ponieważ powoduje powstawanie fioletowych plam na łydkach i udach. Veinaritin, krem przeciw żylakom produkowany przez firmę Herbal Doctor, jest w 100% naturalnym środkiem, ponieważ jest wykonany tylko z wyciągów roślinnych. Właśnie z tego powodu nie ma przeciwwskazań, a wręcz przeciwnie łagodzi ciężkość, swędzenie, podrażnienie i ciepło w nogach dotkniętych żylakami.

Przeciwzapalne, przeciwbólowe, emolientowe i stymulujące na krążenie żylne, Veinaritin ma wielokrotne i skuteczne działanie zarówno na żylaki, które są już obecne, jak i te, które mają się pojawić. Dzięki starannemu przestrzeganiu dawkowania i sposobu użycia, krem może być bezpiecznie stosowany przez każdego; jedynym środkiem ostrożności pozostaje niestosowanie kremu na rany, skaleczenia, oparzenia słoneczne.

Jak stosować Veinaritin? Sposób użycia

Krem Veinaritin należy stosować na doskonale oczyszczoną skórę co najmniej dwa razy dziennie, zwykle rano i wieczorem, nakładając niewielką ilość, którą następnie należy delikatnie wmasować okrężnymi ruchami na całym obszarze dotkniętym chorobą. Wchłanianie jest szybkie i całkowite (produkt nie pozostawia plam ani aureoli), więc po kilku minutach można założyć pończochy i ubranie.

Dla uzyskania najlepszych efektów należy stosować się do zaleceń producenta, który radzi nie przekraczać zalecanej dawki. Osoby wykazujące bardzo widoczne żylaki mogą rozpocząć leczenie od terapii uderzeniowej, nakładając krem 3 razy dziennie (co 6-8 godzin), a następnie przejść do terapii podtrzymującej z 2 aplikacjami.

Jak stosować Veinaritin Sposób użycia

Jakie są opinie użytkowników na temat Veinaritin?

Według użytkowników na forach internetowych zawsze wskazane jest, aby przed zakupem produktu przeczytać wiele autentycznych recenzji w sieci. Wiele pozytywnych recenzji przedstawia ranking Veinaritin z pozytywną oceną 5 gwiazdek.

W opiniach pozostawionych na forum można się też dowiedzieć, jak działa preparat, który zresztą nie ma żadnych negatywnych recenzji, co potwierdza jego skuteczność i zasadność. Ogólnie użytkownicy podkreślają szybkość działania kremu i jego nieszkodliwość, wynikającą z naturalnej kompozycji składników. Kolejny korzystny aspekt związany jest z podwójnym działaniem kremu, który z jednej strony ma działanie lecznicze, a z drugiej strony również kosmetyczne.

Gdzie kupić Veinaritin? Cena

Aby chronić konsumentów i uniknąć oszustw i podróbek, Veinaritin można kupić tylko na Oficjalnej Stronie, a nie w aptekach lub nawet na Allegro.

Na dedykowanym portalu znajduje się formularz zamówienia, który klient musi wypełnić, aby zrealizować zamówienie i który umożliwia mu odbiór produktu bezpośrednio w domu bez kosztów wysyłki.

Na Oficjalnej Stronie trwa obecnie ciekawa oferta promocyjna, która pozwala na zakup kremu w cenie zaledwie 150 PLN, z 50% zniżką od ceny katalogowej. Po wypełnieniu formularza z kupującym skontaktuje się ekspert, który potwierdzi zamówienie i wyśle produkt (ekspresowym kurierem) w ciągu 2-3 dni roboczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *