Varisept – czy działa? Skład, Efekty, Cena

Borykasz się z żylakami i szukasz skutecznego produktu, aby się ich pozbyć? Koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją Varisept i odbierz rabat na pierwsze zamówienie!

 

Varisept tabletki na żylaki

Żylaki to często niedostrzegane schorzenie, które dotyka około 35% populacji zachodniej, głównie kobiet, i polega na występowaniu stale poszerzonych żył, które są dłuższe niż normalnie i biegną krętymi ścieżkami w dół nóg.

Nieleczona choroba może ulec zwyrodnieniu i wymagać inwazyjnej i bolesnej operacji. Tradycyjne leczenie, polegające na mechanicznym uciskaniu kończyn dolnych, nie przynosi rzeczywistych korzyści, co skłoniło lekarzy do podjęcia badań nad odkryciem doustnie podawanych substancji czynnych, które mogą przynieść rzeczywiste korzyści.

Co to Varisept?

Synteza najistotniejszych odkryć ostatnich lat doprowadziła do powstania Varisept, naturalnego i skutecznego rozwiązania problemu żylaków. Varisept zawiera unikalne połączenie ekstraktów roślinnych, których skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

 

Jakie uzyskasz efekty stosując Varisept

Regularne stosowanie preparatu Varisept pozwala osiągnąć szybkie i zauważalne korzyści, takie jak:

 •     piękne nogi bez pajączków,
 •     zmniejszenie obrzęku i ciężkości;
 •     redukcja żylaków;
 •     poprawa stanu naczyń włosowatych;

Varisept: dlaczego warto stosować suplement diety w walce z żylakami? Tradycyjna terapia leczenia żylaków polega na stosowaniu bandaży i innych form mechanicznego ucisku, które mają na celu zwiększenie ciśnienia i powstrzymanie rozszerzania się naczyń krwionośnych.

Na przestrzeni lat środek ten okazał się nieskuteczny na wiele sposobów:

 •     Nie jest w stanie przeciwdziałać niewydolności obwodowego układu krążenia;
 •     Nie jest ona skuteczna w dłuższej perspektywie;
 •     Nie jest w stanie zwalczać niedoskonałości i dyskomfortu w życiu codziennym, a wręcz ma tendencję do ich pogłębiania.

Varisept jest wynikiem licznych badań, które doprowadziły do stworzenia formuły łączącej najlepsze naturalne składniki aktywne, aby rozwiązać problem żylaków u ich źródła.

Skład Varisept – jak działa

Skład Varisept – jak działa?

Tabletki Varisept przeciw problemowi żylaków zawierają:

 •     Escin jest wenotonikiem, czyli związkiem zdolnym do przywrócenia napięcia mięśni otaczających żyły, odtwarzając ich naturalną funkcję. Mechanizm działania zbadano w badaniu przedstawionym na 22 Kongresie Amerykańskiego Forum Żylnego i opublikowanym w prestiżowym Journal of Vascular Surgey, które wykazało, jak escyna zwiększa przepuszczalność śródbłonka żylnego dla jonów wapnia (źródło): kiedy jony wapnia (krążące we krwi) są w stanie skuteczniej wnikać do tkanek wyściełających żyły, stymulują mechanizm skurczu komórek mięśniowych, które natychmiast zwiększają napięcie, odzyskując elastyczność i siłę. Wykazano, że Escin działa na dokuczliwe objawy żylaków poprzez zmniejszenie obrzęku i ciężkości nóg, bólu i skurczów mięśni (źródło).
 •     Centellin®: ekstrakt z Centella asiatica, rośliny o niezwykłych właściwościach, o standardowej zawartości do 8% triterpenów. Stosowany od tysięcy lat w Azji do walki z żylakami i innymi problemami układu krążenia, badania kliniczne i laboratoryjne potwierdziły jego skuteczność (źródło), wykazując zdolność jego triterpenów do promowania syntezy kolagenu wokół ścian naczyń krwionośnych, poprawiając ich elastyczność z pozytywnym wpływem na mikrokrążenie, objawy nadciśnienia żylnego, obrzęki i zaburzenia krążenia w ogóle.
 •     Witamina C: niezbędny składnik diety o licznych korzystnych efektach, witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania żył poprzez zdolność do stymulowania syntezy kolagenu. Witamina C jest w stanie chronić integralność białek hydroksylazy lizylowej i hydroksylazy prolylowej, które są niezbędne do syntezy tego cennego składnika tkanki łącznej (źródło). Witamina C zawarta w preparacie Varisept jest pozyskiwana z ekstraktu z gryki, najbardziej przyswajalnego źródła w przyrodzie.
 •     Esperyna: naturalny flawonoid o ważnych właściwościach bioaktywnych, którego stosowanie ma udowodniony klinicznie korzystny wpływ na żylaki (źródło). Badania wykazały, że dawka, którą należy podać, wynosi 150 mg, dokładnie taka, jak w tabletkach Varisept.
 •     Winorośl: Winorośl jest jednym z najbogatszych produktów naturalnych pod względem zawartości przeciwutleniaczy, których korzystne działanie wpływa na wiele aspektów ludzkiego zdrowia. Zmniejszając stres oksydacyjny, ekstrakt z vitis vinifera obniża produkcję wolnych rodników i chroni przed wystąpieniem wielu chorób. Naturalne związki obecne w winorośli mają również zdolność regulowania ciśnienia krwi, co okazuje się bardzo przydatne w zwalczaniu objawów żylaków.
 •     Oczar wirginijski: Ekstrakt z oczaru wirginijskiego (Hamamelis virginiana) zawiera liczne cząsteczki bioaktywne. W szczególności garbniki mają zdolność stymulowania układu krążenia dzięki właściwościom ćmiącym i zwężającym naczynia krwionośne. Ze względu na te właściwości, ten naturalny składnik jest szeroko stosowany do regulacji krążenia. Korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia jest wzmocniony wysoką zawartością flawonoidów, które mają interesujące właściwości przeciwzapalne i przeciwwirusowe.

Czy występują przeciwwskazania do stosowania?

Varisept jest produktem w 100% naturalnym, całkowicie pozbawionym skutków ubocznych. Zaleca się jedynie sprawdzenie możliwości wystąpienia subiektywnych alergii na składniki zawarte w preparacie. Badania medyczne skupiły się więc na poznaniu naturalnych związków, które można przyjmować regularnie, jako część codziennej diety, aby przywrócić prawidłowe krążenie bez żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych. Mimo że najbardziej dotkniętym obszarem są nogi, żylaki są wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania obwodowego układu krążenia w całym organizmie, dlatego lepiej jest stosować preparaty ogólnoustrojowe (tabletki) niż miejscowe (kremy).

Jak przyjmować kapsułki Varisept? Dawkowanie

Suplement na żylaki i problemy z krążeniem Varisept ma postać tabletek do połykania. Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie, przed posiłkami, popijając szklanką wody.

Korzyści można zauważyć już po kilku tygodniach stosowania produktu.

Gdzie kupić Varisept?

Jedynym dostępnym miejscem zakupu Varisept jest oficjalna strona producenta. Wypełniając formularz znajdujący się pod tym linkiem, możesz zamówić swoje opakowanie Varisept bez żadnych kosztów pośrednich. Możesz wybrać opcję płatności za pobraniem w momencie przybycia kuriera, a ponadto będziesz chroniony gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pamiętaj, że każde zamówienie jest objęte gwarancją: Varisept okazał się skuteczny we wszystkich testach, a zadowolenie klientów jest bardzo wysokie, ale jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, możesz zwrócić puste opakowanie do producenta, który zwróci Ci całą wydaną kwotę.

Gdzie kupić Varisept

Ile kosztuje Varisept? Cena

Opakowanie Varisept jest rozprowadzane obecnie po cenie promocyjnej obniżonej aż o połowę, dzięki czemu za jedno opakowanie należy zapłacić jedynie 137 złotych. Tak niska cena za produkt w 100% naturalny jest możliwa tylko dzięki temu, że nie ma pośredników handlowych. Jednak dla czytelników naszego portalu przygotowano specjalną promocję, dzięki której przy zakupie trzech opakowań, trzy opakowania otrzymasz gratis, a za każde zapłacisz zdecydowanie mniej.

 

Opinie Użytkowników Varisept

Oto dwie opinie osób, które stosowały Varisept. Wiele recenzji Użytkowników tego preparatu na żylaki można znaleźć na forach internetowych.

    Od wielu lat cierpię z powodu żylaków. Ostatnio wstydzę się pokazywać nogi w miejscach publicznych, a nawet zrezygnowałam z chodzenia na plażę. Dla mnie, jako córki rybaka, oznaczało to zaprzeczenie części mnie i historii mojej rodziny. Odkąd stosuję Varisept, moje nogi są tak gładkie i miękkie, jak wtedy, gdy miałam 20 lat: już zarezerwowałam wakacje na to lato i nie mogę się doczekać, aby cieszyć się słońcem.

W mojej rodzinie żylaki zawsze stanowiły problem. Cierpiała na nie moja mama i babcia. Kiedy więc zaczęły się we mnie pojawiać, z rezygnacją przyjąłem los, o którym uczyłem się od dziecka. Wiedziałem, że bandaże i okłady są całkowicie nieskuteczne, i nie wierzyłem, że istnieje lekarstwo, które przywróci mi dawną sprawność. To mój brat dał mi Varisept i muszę przyznać, że byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Ale już po kilku tygodniach efekty były oczywiste: moje nogi się rozprostowały, zniknęło uczucie ciężkości i bólu, a nawet zacząłem znowu chodzić po górach, co zawsze było moim ulubionym hobby.

Żylaki: prawdziwa choroba

Żylaki są często traktowane jako wada i uciążliwość, ale w rzeczywistości należy je uznać za prawdziwą chorobę.

U podstaw tego problemu leży nieefektywne działanie obwodowego układu żylnego: krew płynąca w żyłach normalnie krąży tylko w jednym kierunku, tj. z tkanek w kierunku serca; jednak u osób cierpiących na żylaki krew żylna krąży również częściowo w przeciwnym kierunku, z powrotem do tkanek, z których pochodzi. Przyczyny to nieprawidłowe działanie zastawek w żyłach i utrata napięcia mięśniowego (źródło).

Wokół żył znajduje się warstwa mięśni gładkich, które kurczą się, aby uplastycznić naczynie krwionośne i przepchnąć krew we właściwym kierunku. Utrata napięcia w tych mięśniach powoduje zwiększenie objętości i utratę elastyczności żył, co upośledza sprawność obwodowego krążenia żylnego.

Objawy choroby żylakowej obejmują:

 •     skazy;
 •     ból nóg;
 •     ciężkość;
 •     obrzęk (oedema);
 •     zmęczenie;
 •     dermoskleroza (sztywna skóra).

Nieleczone żylaki mogą przekształcić się w owrzodzenia skóry i zakrzepowe zapalenie żył, co wymaga hospitalizacji i leczenia chirurgicznego, aby zapobiec jeszcze poważniejszym konsekwencjom.

Wskazówki dotyczące zdrowego krążenia

Żylaki, hemoroidy, zaburzenia kapilarne i inne problemy z mikrokrążeniem obwodowym mają wiele przyczyn i często wynikają z czynników dziedzicznych.

Styl życia nie jest w stanie całkowicie zapobiec problemom, ale z pewnością może pomóc w ograniczeniu ryzyka i opóźnić ich wystąpienie. Osoby zagrożone wystąpieniem żylaków powinny unikać czynności wymagających długotrwałego stania lub prowadzenia samochodu, pić dużo wody i stosować dietę bogatą w przeciwutleniacze.

Należy unikać palenia papierosów, które ma silny wpływ na krążenie, a pacjenci z nadwagą powinni zostać objęci programem kontroli masy ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *