Smart Phrases – opinie, forum, efekty, cena, gdzie kupić – apteka, allegro

kurs językowy onlineWypróbuj ten kurs Smart Phrases i przekonaj się, jak możesz nauczyć się angielskiego znacznie szybciej w porównaniu z innymi kursami językowymi.

Dowiedz się jak zabawna i łatwa może być nauka języka angielskiego i jak ten kurs naprawdę motywuje Cię do nauki każdego dnia. Będziesz zaskoczony, jak wiele nauczysz się w ciągu tych dwóch dni!

Dzięki unikalnej, ukierunkowanej na pamięć długoterminową metodzie nauki 17-minutowych języków, nauczysz się angielskiego w jak najkrótszym czasie! Wkrótce dzięki Smart Phrases będziesz mógł prowadzić płynną rozmowę.

Codzienne zadania w tym programie są dla Ciebie wielką motywacją:

Codziennie w codziennych zadaniach znajdziesz urozmaicone i ciekawe ćwiczenia.

Zadowoleni studenci:

 • Ponad 540.000 sprzedanych kursów językowych.
 • Najnowsza wersja:
 • Podstawowy kurs języka angielskiego zostanie całkowicie zmieniony w roku 2020.
 • Oprogramowanie niezależne od platformy:
 • Dla systemów Windows (10, 8, 7, Vista, XP), Linux, Mac, iPhone i iPad, Android Smartphone i tablety z systemem Android, a także tablety z systemem Windows.
 • Uczysz się online, nie musisz niczego instalować i możesz od razu rozpocząć naukę.

Efekty jakie osiągniesz dzieki Smart Phrases

 • Na podstawowym kursie języka angielskiego poznasz podstawowe słownictwo liczące ponad 1300 słów.
 • Dzięki licznym tekstom dialogowym i zwrotom nauczysz się jak używać tych słów w całych zdaniach.
 • Wszystkie słowa i teksty są nagrywane w studio dźwiękowym przez rodowitych Anglików:
 • Od samego początku nauczysz się jasnej, bezakcentowej wymowy i właściwego akcentowania.

Poszukujesz kursu językowego, który możesz wykorzystać na wszystkich swoich urządzeniach i który nauczy Cię nowego języka w sposób zabawny, ale także szybki i skuteczny?

Ten kurs językowy Smart Phrases zaoferuje Ci zawsze wszystkie treści – dostosowane do Twojego poziomu nauki – w optymalnym dla Ciebie czasie.

Jak to działa?

Jeśli wybierzesz kurs podstawowy, nauczysz się 1300 słów i osiągniesz poziom A2.

Z pełnym pakietem, nauczysz się pełnych 5000 słów, a nawet osiągniesz poziom C2.

W codziennych zadaniach, najpierw czytasz i słyszysz słowa.

Powtarzanie odbywa się naprzemiennie poprzez rozmycie i ponowne uwidocznienie tłumaczenia lub poprzez Multiple Choice.

W kolejnych dniach tak często powtarzasz nowe słowa, że nigdy ich nie zapominasz.

W ten sposób w zabawny sposób zapamiętujesz tłumaczenie, poprawną wymowę i pisownię słów.

Ale same słowa nie tworzą jeszcze języka, więc oprócz słów otrzymuje się odpowiednie teksty do czytania i słuchania.

Ponadto, ćwiczysz formowanie całych zdań z trenerem zdań.

Aby wszystko było dla Ciebie jak najprostsze, wszystkie treści Smart Phrases są automatycznie prezentowane w taki sposób, abyś zawsze mógł się uczyć w optymalnym momencie.

To od ciebie zależy, czy będziesz się uczyć przez trzy minuty czy godzinę dziennie.

Ponadto, istnieje wiele elementów, które zachęcają do dalszej nauki:

 • Na przykład, istnieje zaawansowany system punktacji dla każdego nauczonego słowa.
 • Im dłużej uczysz się w ciągu dnia, tym więcej punktów dostajesz za słowo.
 • A jeśli będziesz się uczyć nieprzerwanie przez kilka dni, zostaniesz dodatkowo wynagrodzony.

 Smart Phrases – Opinie – Recenzje – Forum

Po każdej części kursu Smart Phrases forum możesz porównać się z innymi studentami i wymienić punkty na bonusy – podobnie jak w programie dla często podróżujących pasażerów.

 Smart Phrases – Opinie – Recenzje - Forum

A na koniec każdego dnia, którego uczysz się szczególnie długo, czeka na Ciebie nowa niespodzianka. Co więcej, zachęcamy do nauki jeszcze dłużej niż dzień wcześniej, ponieważ otrzymamy również cenne dodatkowe punkty i tym samym więcej bonusów.

Słowa są atrakcyjnie zilustrowane i nagrane w studiu nagrań przez rodowitych anglojęzycznych profesjonalistów – nie ma głosu komputerowego, jak u niektórych innych dostawców.

W naszej społeczności uczącej się Smart Phrases opinie możesz również wymieniać się pomysłami z innymi i szukać partnera do nauki. Kurs Smart Phrases jest kursem online i można z niego korzystać w każdej chwili na komputerze, smartfonie lub tablecie i zmieniać urządzenia w każdej chwili.

A kiedy już aktywnie się nauczysz, możesz uruchomić „trenera audio z nowymi słowami i słowami, których dzisiaj nie znałeś”.

Następnie można posłuchać tych słów na forum recenzje Smart Phrases ponownie w języku niderlandzkim i angielskim i powtórzyć je. Słowa te zostaną wtedy lepiej nagrane.

 Gdzie kupić Smart Phrases – Allegro

Dzięki kursowi będziesz w stanie płynnie posługiwać się językiem angielskim w krótkim czasie. Zrozumiesz wszystkie słowa i nigdy ich nie zapomnisz. Będziesz mógł Smart Phrases  nie na Allegro z łatwością tworzyć całe zdania i cieszyć się rozmową w języku angielskim.

Poprawisz swoje szanse w swoim zawodzie, ponieważ będziesz teraz płynnie i pewnie posługiwać się językiem angielskim. Masz teraz umiejętności, by pracować w Anglii przez cały czas. Każdy nowy język otwiera przed Tobą drzwi do nowego świata.

Poznasz wielu ciekawych ludzi! Kto wie: Być może miłość twojego życia mówi po angielsku? Żyje pan w dwujęzycznym związku? Smart Phrases zamówisz na oficjalnej stronie – nie szukaj kursu na Allegro.

Smart Phrases – Cena – Polska

Smart Phrases – Cena – PolskaTwój partner będzie z ciebie dumny, gdy poprawisz swój angielski!  Poszerzajcie swoje horyzonty podróżując do Anglii. Kiedy mówisz Smart Phrases cena w Polsce po angielsku, podróż staje się niezapomnianym wydarzeniem: Poznasz i zrozumiesz kraj i jego mieszkańców znacznie intensywniej. Kiedy będziesz mówił po angielsku, poczujesz się w Anglii jak w domu Smart Phrases cena. Możesz poprosić o informacje i poprosić o pomoc miejscową ludność.

Badania naukowe wykazały:

 • Wyższy poziom wykształcenia zwiększa jakość życia i średnią długość życia.
 • Trenuj swój mózg.
 • Badania wykazały, że nauka języków obcych pomaga zapobiegać demencji i chorobie Alzheimera.

Powtarzaj te słowa, dopóki nie poznasz ich wszystkich. We wszystkich testach wpisuj słowa poprawnie, aż nie będziesz przygotowany do prawidłowego przetłumaczenia każdego słowa.

Proste słowa zwykle znikają po 2 lub 3 powtórkach z dziennego programu. Trudne słowa mogą wymagać powtórzenia od 5 do 6 razy. Zwłaszcza uparte słowa, których często nie znasz, są proszone o bardziej stanowcze.

W końcu chcemy, abyście nie zapomnieli o nich następnego dnia!  Po siedmiu nowo poznanych słowach, program pokaże Ci ich listę. Nauka siedmiu słów na raz jest szczególnie skuteczna. Więc możesz powtórzyć je jeszcze raz na pierwszy rzut oka.

Punkty, czas nauki i liczba powtórzeń Punkty, czas nauki i liczba powtórzeń. Zawsze widzisz, jak długo pracujesz nad częścią edukacyjną. Przy okazji: oszustwo nie pomaga. Widzisz tylko czas, który faktycznie spędziłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *