Herbapect Junior w żelu

Aby produkt dla dzieci zyskał uznanie rodziców, musi spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim powinien być skuteczny i bezpieczny dla dziecka. Jednak musi być także atrakcyjny i smaczny z punktu widzenia malucha. Herbapect Junior syrop i żel spełniają wszystkie cechy konieczne do tego, aby stać się pierwszym wyborem rodziców i zyskać aprobatę milusińskich.

Zarówno Herbapect Junior syrop, jak i żel, zawierają naturalne składniki, na których opierają swoje działanie. Dlatego w każdej łyżeczce produktu znajdują się wyciągi z korzenia prawoślazu, ziela tymianku i kwiatu lipy, a także koncentrat z czarnej porzeczki. A ponadto, syrop i żel Herbapect Junior mają słodki, malinowy smak.
A co z dziećmi, które nieprzychylnym okiem spoglądają na syropy? Gęsty żel o rubinowym kolorze przekona nawet najbardziej sceptyczne maluchy. A rodzice docenią z pewnością to, że Herbapect Junior Żel dużo łatwiej utrzymać na łyżeczce podczas podawania tym bardziej wiercącym się milusińskim.

wspomagają naturalne oczyszczanie dróg oddechowych
wpływają kojąco na gardło
wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego
ziele tymianku i korzeń prawoślazu działają łagodząco w obrębie gardła oraz wspomagają naturalne oczyszczanie dróg oddechowych
kwiat lipy wpływa kojąco na gardło

« poprz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *