Verdin Complexx – znasz coś lepszego na trawienie?

Według badań, dolegliwości w obrębie brzucha odczuwa 44% Polaków w wieku 15-75 lat. Jednak aż 9,7mln osób cierpiących na różne problemy gastryczne*, nie stosuje odpowiednich preparatów. Dolegliwości układu trawiennego mogą pojawić się lub nasilać szczególnie podczas okresu świątecznego, kiedy jemy o wiele więcej niż zazwyczaj, a potrawy są smażone i ciężkostrawne. Dlatego, gdy odczuwamy ciężkość
i przepełnienie po jedzeniu, warto sięgnąć po preparaty wspomagające trawienie, takie jak Verdin Complexx w postaci tabletek lub kropli.

VerdComplexx

Verdin Complexx – tabletki

Teraz nawet po obfitym posiłku można czuć się dobrze i lekko. Verdin Complexx to wyjątkowa pomoc na problemy wynikające z przeciążenia układu trawiennego. Zawiera unikalną kompozycję skoncentrowanych wyciągów z karczocha zwyczajnego oraz rozmarynu lekarskiego. Stymulują one naturalne wydzielanie soków trawiennych niezbędnych do trawienia pokarmów.

Jak stosować Verdin Complexx?
§ 2 razy dziennie po 1-2 tabletki przed lub po jedzeniu.
§ W razie potrzeby można przyjąć jednorazowo 4 tabletki, tj. maksymalną porcję do spożycia w ciągu dnia.
Sugerowana cena dla pacjenta: 6,65 PLN

NOWOŚĆ! Verdin Complexx krople trawienne

W swojej apteczce warto mieć także nowość – Verdin Complexx krople trawienne Dzięki łatwo przyswajalnej płynnej formie stanowi szybką pomoc na uczucie pełności i ciężkości po jedzeniu czydyskomfort w nadbrzuszu.. Skład kropli jest oparty na skoncentrowanych wyciągach ziołowych, a przyjemny miętowy smak ułatwia przyjmowanie. Preparat nie zawiera alkoholu, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować, także gdy planujesz prowadzić samochód.

Jak stosować krople?

20-40 kropli dodać do łyżeczki cukru i zjeść, popijając wodą lub rozpuścić w małej ilości wody.

Sugerowana cena dla pacjenta: 7,75 PLN

*(Badanie Omnibus, 12.2006, IQS & Quant Group)

Verdin Complexx to najlepszy sposób na uczucie ciężkości po świątecznym przejedzeniu. Dlatego pamiętaj, aby mieć go w swojej domowej apteczce!

Dodatkowych informacji udzielają:

USP Zdrowie:

Agnieszka Michalska – Kierownik ds. PR Produktowego

tel.: (22) 543 60 00 I kom.: 661 923 224

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

USP Zdrowie:

Monika Mizerska-Gryko – Specjalista ds. PR Produktowego

tel.: (22) 543 60 00 I kom.: 603 601 394

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Twenty Four Seven, Agencja PR Twenty Four Seven, Agencja PR

Magdalena Kołodziejska ? Senior Account Manager Ewa Skalniak ? Account Executive

tel.: (22) 833 08 30 wew.25 I kom.: 500 134 371 tel. (22) 833 08 30 wew.34

e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *