10 zaskakujących faktów o penisie

10 faktów o penisieChociaż wielu z nas, mężczyzn, jest stosunkowo dobrze zaznajomionych z naszym penisem i jego wybrykami, to w naszym przydatku jest więcej niż w oku. W tym artykule omawiamy 10 interesujących rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś o swoich genitaliach.

Jakkolwiek to nazwiesz – penis jest dziwnie wyglądającym kawałkiem zestawu. Ale poza Japonią i snajperami, jest to oczywiście niezbędne dla przetrwania naszego gatunku.

Kiedy uważasz, że penis jest ewolucyjną adaptacją, zrobił to niezwykle dobrze. Wszyscy możemy powiedzieć bez zbytniej wątpliwości, że penis naszego ojca działał, podobnie jak penis naszego dziadka i jego ojca, i tak dalej, przez kolejne pokolenia, aż do momentu, gdy dotrzemy daleko poza narodziny ludzkości.

Penis jest starożytny. Na wszelki wypadek, gdybyś się zastanawiał, najstarszy znany penis pochodzi z 425 milionów lat temu, a jego skamieniałe szczątki należą do stawonogi nazwanej Colymbosathon ecplecticos, co oznacza niesamowitego pływaka z dużym penisem”; w języku greckim.

Warto zastanowić się nad jego rolą w przetrwaniu naszego gatunku, gdy następnym razem będziesz zaskoczony tym, jak łatwo twój penis jest aktywowany”;. Jeśli chodzi o reprodukcję, fałszywe podniecenie jest lepsze niż stracona szansa.

Jak napisał kiedyś autor Mokoma Mokhonoana, Nawet największy aktor świata nie może sfałszować erekcji”;. To prowadzi nas do pierwszego faktu penisa tego dnia.

Twoja pierwsza erekcja

Penisy rodzą się gotowe. Często zdarza się, że dzieci opuszczają łono z erekcją. Nawet przed momentem narodzin, skany ultradźwiękowe czasami pokazują płód z w pełni ukształtowaną erekcją.

Według badań z 1991 roku, erekcje płodu występują najczęściej podczas przypadkowego ruchu gałek ocznych (REM) snu. I mogą się zdarzać kilka razy w ciągu godziny. Nikt nie jest do końca pewien dlaczego, ale może to być po prostu sposób, w jaki nasze ciało testuje rzeczy i utrzymuje je w dobrym stanie.

Twój penis jest dwa razy dłuższy niż ci się wydaje

Wielu mężczyzn może się uspokoić w tym fakcie: nasze penisy są dłuższe niż wyglądają. Faktycznie to około połowa jego długości znajduje się w naszych ciałach. Wewnętrzny widok męskich narządów płciowych. Być może myślisz: Cóż, nie jest to dla mnie dobre”;, ale musi to pozostać połączone z resztą twojej anatomii, więc prawdopodobnie najlepiej, żeby pozostało na miejscu. Jak widać na tym schemacie, masa różowej tkanki erekcji – która składa się z tak wspaniale nazwanego corpus cavernosum i corpus spongiosum – rozciąga się daleko w obszar miednicy, tworząc rodzaj bumerangu. Ale nie użyłbym żadnego z powyższych jako linii podrywu. Jeśli jednak uważasz, że twój penis jest za mały, sięgnij po żel wydłużający członek albo tabletki poprawiające długość i grubość penisa.

Mit o rozmiarze buta

Połóżmy to na odpoczynek, dobrze? Według badań opublikowanych w czasopiśmie BJU International, nie ma związku między rozmiarem buta a długością penisa. Chociaż w starszym badaniu, opublikowanym w 1993 r. , stwierdzono, że długość prącia była związana zarówno z wysokością, jak i z długością stopy, to była to zależność słaba, a autorzy doszli do wniosku, że Wysokość i rozmiar stopy nie będą służyć jako praktyczne estymatory długości penisa”;. Ponadto, International Journal of Impotence Research opublikował irańskie badanie dotyczące innych korelacji. Stwierdzili, że wymiary prącia są istotnie skorelowane z wiekiem, wysokością i długością palca wskazującego”;, ale nie z wielkością stopy.

Poranny wzwód

Poranny wzwódWiększość mężczyzn ma 3-5 erekcji każdej nocy – głównie podczas snu REM, jak w przypadku chłopców in utero. Poranne drewno nie jest tak poetyckie, jak brzmi. Nazywany również nocnym tumescencją prącia, nadal nie jest jasne, dlaczego tak się dzieje. Jedna z teorii głosi jednak, że może to pomóc w zapobieganiu moczeniu nocnemu; erekcja hamuje oddawanie moczu.

Wiadomo, że pełny pęcherz stymuluje nerwy w podobnym regionie, co osoby zaangażowane w erekcje. Ponieważ jednak kobiety doświadczają czegoś podobnego – nocnego tumescencji łechtaczki – zapobieganie moczeniu nocnemu prawdopodobnie nie jest całą odpowiedzią.

Innym potencjalnym wyjaśnieniem jest to, że sen REM jest związany z wyłączaniem komórek produkujących noradrenalinę w locus coeruleus, która znajduje się w pniu mózgu. Komórki te hamują dźwięk penisa. Tak więc, poprzez zmniejszenie zahamowań, penis staje się wyprostowany.

Niezależnie od przyczyny nocnej erekcji, mogą one być użyteczne jako narzędzie diagnostyczne. Jeśli człowiek ma trudności z osiągnięciem erekcji, gdy się obudzi, ale staje się erekcja, gdy śpi, jest to oznaka, że istnieje problem psychologiczny, a nie fizyczny. Jeśli jednak nie dostanie erekcji podczas snu, problem może mieć charakter fizyczny.

Jedna ostatnia erekcja

Ustaliliśmy więc, że możemy dostać erekcji w łonie matki i podczas snu, ale jest to być może jeszcze bardziej zaskakujące: erekcja śmierci. Nazywany również anielskim pożądaniem lub ostatecznym wzwodem, zdarza się to w momentach po śmierci.

Najczęściej występuje u mężczyzn, którzy zmarli na powieszenie; naukowcy uważają, że może to być spowodowane ciśnieniem z pętli na móżdżku. Zgłaszano jednak również przypadki zgonu w wyniku postrzału w głowę, uszkodzenia głównych naczyń krwionośnych i zatrucia.

Możesz złamać penisa

Jak jestem pewien, że wiesz, nie ma kości w penisie, co jest dość niezwykłe dla ssaków. Jednak nadal możliwe jest złamanie penisa. To najczęściej występuje podczas energicznego seksu, chociaż zostało to udokumentowane, aby zdarzyć się mężczyznom, którzy wypadli z łóżka z erekcją. Pęknięcie prącia, jak wiadomo, jest w rzeczywistości pęknięciem włóknistego pokrycia ciała jamistego, które jest tkanką, która staje się wyprostowana, gdy engorged z krwią.

Momentowi złamania towarzyszy trzaskający lub pękający dźwięk, intensywny ból, obrzęk i – co nie jest zaskoczeniem – zwiotczenie. Na szczęście nie zdarza się to zbyt często i jeśli jest szybko leczone, można przywrócić pełną funkcjonalność. Dla ostrożności, jeśli to ci się przytrafi, nie pozwól, by wstyd się poprawił. Idź i załatw to jak najszybciej. W badaniu, w którym badano 42 przypadki złamania prącia, najbardziej niebezpieczna”; pozycja została zdefiniowana jako kobieta na górze”;.

Bezmózgowiec

Większość mężczyzn ma bardzo małą kontrolę nad tym, kiedy dokładnie wytryskują. Dzieje się tak częściowo dlatego, że nie dotyczy to mózgu. Sygnał do wytrysku pochodzi z generatora wytrysku kręgosłupa. Ten obszar w rdzeniu kręgowym koordynuje niezbędne funkcje.

Oczywiście, wyższy mózg ma pewien wkład w te sprawy – na przykład myślenie o czymś innym jest znanym sposobem na opóźnienie zdarzenia – ale nakrętki i śruby całej operacji są załatwiane w kręgosłupie.

Kąt zwisania. . . .

Wzwód człowieka może wskazywać praktycznie każdy kierunek. Prosto przed siebie, w lewo lub w prawo, w górę lub w dół, nie ma prawa lub zła. Nie ma czegoś takiego jak unikalny kąt. Poniższe dane pochodzą z badania, w którym zmierzono erekcję 1 565 mężczyzn. Na poniższych rysunkach, jeśli penis skierowany bezpośrednio do góry, mierzony był jako 0 stopni, a jeśli był skierowany do przodu (poziomo), to wynosiłby 90 stopni:

  • 0-30 stopni – 4,9 procent mężczyzn.
  • 30-60 stopni – 29,6 procent mężczyzn.
  • 60-85 stopni – 30,9 procent mężczyzn.
  • 85-95 stopni – 9,9 procent mężczyzn.
  • 95-120 stopni – 19,8 procent mężczyzn.
  • 120-180 stopni – 4,9 procent mężczyzn.

Więc, jeśli kiedykolwiek martwiłeś się, że twój facet jest trochę skew-whiff, nie martw się – jesteś normalny. Podczas gdy my zajmujemy się tematem normalności”;, bardzo niewiele penisów jest prostych; mogą one wyginać się w dowolnym kierunku. Krzywa do 30 stopni jest nadal uważana za normalną.

Kąt zwisania penisa

Długość może Cię zaskoczyć

Badanie przeprowadzone na 274 mężczyznach wykazało, że nie ma korelacji pomiędzy długością wiotkiego penisa a jego wielkością wzwodu. Niektóre zaczynają się małe i kończą duże (hodowca), podczas gdy niektóre są duże, gdy wiotki i rosną tylko trochę, gdy są wyprostowane (show-er).

Niektóre są nawet małe, bez względu na stan, w jakim się znajdują, a niektóre są duże, gdy są zwiotczałe i stają się znacznie większe. To mieszana torba. Nie ma to większego znaczenia poza szatnią, ale i tak dobrze wiedzieć.

Płatki kukurydziane zapobiegają masturbacji.

Wcale nie, naprawdę. Jednak dr John Harvey Kellogg – mózg płatków śniadaniowych – miał nadzieję, że tak się stanie. Wymyślił te i inne produkty, ponieważ myślał, że zwykła żywność wyprowadzi Amerykanów z dala od grzechu”; masturbacji.

Na szczęście w dzisiejszych czasach producenci żywności spędzają mniej czasu, próbując przekonać młodzież do rezygnacji z masturbacji. I na wszelki wypadek, gdyby istniały jakieś wątpliwości, to też nie sprawi, że oślepniesz.

Jeśli ta mała lista spełniła Twoje oczekiwania, następnym krokiem może być zaplanowanie wycieczki do Islandii i odwiedzenie Islandzkiego Muzeum Fallologicznego. Jest on dedykowany wszystkim rzeczom z prącia; został uruchomiony przez Sigurður Hjartarson po tym, jak jako chłopiec dostał penisa byka.

Według Hjartarsona, Zbieranie penisów jest jak zbieranie czegokolwiek. Nigdy nie możesz przestać, nigdy nie możesz nadrobić zaległości, zawsze możesz dostać nowy, lepszy.

Albo, jeśli chcesz iść o krok dalej, możesz odwiedzić restaurację Guolizhuang w Pekinie w Chinach, która specjalizuje się w daniach z penisa i jąder. To zależy od ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *