[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

HAEMATOVEN GEL

Kategoria OPUCHLIZNA, OBRZĘKI

 

Zastosowanie:
- w obrzękach pourazowych i w celu zapobiegania obrzękom po zabiegach operacyjnych, w zaburzeniach krążenia żylnego, takich jak żylakowatość, bolesność i zmęczenie kończyn dolnych, w kontuzjach - stłuczeniach, obrzękach pourazowych, w kontuzjach sportowych, bólach kręgosłupa (ucisk nerwów rdzeniowych odcinka szyjnego).

Uwaga! informacja nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat zastosowania i nazwy leku. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl