[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

NUXE NUXURIANCE Emulsja przeciwzmarszczkowa na dzień cera mieszana 50 ml

Przeciwzmarszczkowa emulsja przywracająca gęstość i promienność skóry. Z rzadkich, szlachetnych roślin. Dla cery mieszanej. Na dzień.
Nasiona aukarii, owoce bakau i korzeń maki wzmocnione tetrapeptydami Dermican jeszcze intensywniej przywracają gęstość, poprawiają koloryt cery i odświeżają jej naturalny blask. Wyciąg z drzewa Enantia chlorantha ściąga rozszerzone pory, a olejek z pestek dyni matuje skórę, natomiast kwasy organiczne z kwiatów hibiskusa oczyszczają i udoskonalają jej strukturę. Skóra odzyskuje swoją gęstość, naturalny owal twarzy zostaje przywrócony. Zmarszczki wypełniają się. Jednolita cera jest rozświetlona, promienieje młodością.
Dawkowanie/Sposób użycia:
Należy nanieść opuszkami palców na całą twarz, a następnie delikatnie rozprowadzić.

Laboratorium NUXE zostało stworzone w 1957 roku przez paryskiego farmaceutę. We wczesnych latach 90. przejęła je zafascynowana aromaterapią i fitoterapią Aliza Jabès, dając nowy impuls do rozwoju marki. Dzisiaj NUXE jest czołowym producentem w dziedzinie kosmetologii naturalnej i jedną z najlepiej sprzedających się marek kosmetyków aptecznych i paraaptecznych.

NUXE dostarcza kobietom w swych kosmetykach unikalne know- how, będące kombinacją natury, osiągnięć technologicznych i zmysłowości.  Oferując bezpieczeństwo i skuteczność udowodnioną pod nadzorem dermatologicznym każda formuła zawiera skoncentrowane, rzadkie, szlachetne roślinne składniki aktywne (przeciętnie 80% składników naturalnych) wywodzące się ze światowej farmakopei i tradycji medycznych. Zawsze są one również ekskluzywne (ponad 20 wyłącznych patentów) i utrzymują skórę w znakomitej formie, by była piękna i zdrowa. Konsystencja, smakowite zapachy i czarujące nazwy produktów są wstępem do niezrównanej przyjemności płynącej z ich używania.

 

Marka NUXE - zdobywcą nagród za innowacyjność produktów. Aby zagwarantować efektywność i innowacyjność produktów do pielęgnacji, Laboratorium Nuxe nie ustaje w wysiłkach na rzecz rozwoju i utrzymuje dynamiczną politykę innowacyjności. W roku 2007 Laboratorium NUXE zostało wybrane spośród małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów jako narodowy zwycięzca nagrody INPI przyznawanej przez francuski Narodowy Instytut Własności Przemysłowej (International Institute of Industrial Property) w dziedzinie innowacyjności.

Nuxe zobowiązało się do zoptymalizowania skuteczności i bezpieczeństwa.  Przyznanje pierwszeństwo naturalnym składnikom aktywnym. Wykluczenie olejów mineralnych. Wykluczenie sztucznych barwników. Wykluczenie składników pochodzenia zwierzęcego. Potwierdzanie skuteczności gotowych produktów w testach klinicznych pod kontrolą dermatologiczną. Przeprowadzanie testów in vitro dla opatentowanych składników aktywnych w niezależnym laboratorium posiadającym akredytację francuskiego Ministerstwa Badań. Dbanie o to, by konsystencja produktów była zawsze połączeniem intensywnego działania i przyjemności używania. Stosowanie nowego opatentowanego systemu konserwacji – bez użycia parabenów i fenoksyetanolu Wyeliminowanie ewentualności powstawania zaskórników.

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl