[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Chłodząca pianka do nóg Propodia

images_2.jpgSyndrom ciężkich nóg dotyka coraz więcej osób. Jego podłożem są przede wszystkim zaburzenia w krążeniu żylnym, a najczęstszymi objawami odczuwalna ociężałość i ból nóg, zmęczenie, puchnięcie, swędzenie, skurcze. Przyczyną syndromu ciężkich nóg mogą być czynniki zewnętrzne, jak np. wysoka temperatura (nasila dolegliwość), niezdrowa dieta, noszenie ciasnych ubrań czy wyłącznie stojący lub siedzący tryb życia, a także czynniki wewnętrzne: zaburzenia w krążeniu krwi kończyn dolnych, płeć (kobiety ze względu na czynniki hormonalne oraz ciążę są bardziej podatne), wiek, otyłość, choroby wieńcowe, nadciśnienie, cukrzyca.

Obrzęk, uczucie ciężkości, zmęczenie? to dolegliwości nóg, które towarzyszą współczesnemu stylowi życia. Sprzyja im siedzący i stojący tryb pracy, otyłość, a także choroby cywilizacyjne takie jak nadciśnienie czy cukrzyca. Dolegliwości nasilają się szczególnie latem podczas upałów. Nieprzyjemne objawy ciężkich, zmęczonych nóg i stóp złagodzi Chłodząca pianka do nóg Propodia. Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji, zapewnia w bardzo krótkim czasie od aplikacji uczucie świeżości, lekkości i komfortu. Szybko koi i chłodzi skórę, minimalizuje opuchnięcia. Zawiera nowoczesny kompleks roślinny, działający na najczęstsze przyczyny zaburzeń krążenia kończyn dolnych.

 

 
Aby złagodzić syndrom bolących i ciężkich nóg, który pojawia się szczególnie często podczas ciepłych, letnich dni, marka Propodia poszerzyła swoją ofertę o Chłodzącą piankę do nóg:

- Dzięki formie pianki preparat szybko koi i chłodzi skórę (o -3,6°C po 60 s od aplikacji), co przynosi ulgę zmęczonym,ociężałym i  przegrzanym nogom i stopom.

- Flawonoidy cytrusowe poprawiają krążenie w naczyniach krwionośnych.

- Ruskogenina zwiększa elastyczność naczyń, przyspiesza mikrokrążenie i zmniejsza obrzęki.

Rutyna wzmacnia naczynia krwionośne i ogranicza powstawanie obrzęków.

- Przebadany pod względem skuteczności kompleks substancji aktywnych zawartych w piance zapewnia przyjemne uczucie świeżości, lekkości i komfortu.

Bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało potwierdzone badaniami z udziałem dermatologa.

Zastosowanie: Codzienna pielęgnacja i łagodzenie objawów ciężkich, zmęczonych nóg i stóp. Szczególnie polecana w podróży, podczas długotrwałego pozostawania w pozycji stojącej lub siedzącej, osobom z nadwagą, przy wzmożonej ekspozycji na słońce i wysokie temperatury.

Pojemność: 150 ml, cena: 19,90zł

Sposób użycia: Przed użyciem należy kilkakrotnie wstrząsnąć pojemnikiem, a następnie ustawić go do góry dnem i nanieść piankę na rękę lub bezpośrednio na umytą i osuszoną skórę nóg i stóp. Następnie delikatnie wmasować, kierując się od stóp w stronę podudzi. Preparat można stosować kilkakrotnie w ciągu dnia, w zależności od potrzeby.

 

 

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl