[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

ALKAGIN - płyn do higieny intymnej - łagodzący podrażnienia

ALKAGIN Z UNIKALNYM pH

Laboratorium Istituto Ganassini poleca ALKAGIN - płyn do higieny intymnej łagodzący podrażnienia. Płyn jest unikalnym na rynku preparatem o lekko zasadowym pH. Zawiera kompleks wyciągów roślinnych o działaniu łagodzącym i odświeżającym. Między innymi z nagietka, malwy i lipy. Taka receptura zwiększa skuteczności płynu w przypadku różnego typu podrażnień skóry, którym często towarzyszy nieprzyjemne pieczenie.

 

 

 

 

Płyn ALKAGIN jest znakomity do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych, w niczym nie ustępuje preparatom o tradycyjnej recepturze. W razie podrażnienia jest jednak od nich znacznie skuteczniejszy. Badania wykazały, że lekko zasadowe pH nie powoduję żadnych zmian naturalnego pH skóry i błon śluzowych. Natomiast w przeciwieństwie do kosmetyków o pH kwaśnym nie zwiększa podrażnień, wpływa na nie łagodząco. Podobnie jak pozostałe preparaty z linii ALKAGIN, płyn dostępny jest wyłącznie w aptekach.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Alkiloamidopropylobetaina (związek amfoteryczny) umożliwia dokładne i delikatne oczyszczanie błon śluzowych i podrażnionej skóry. Jest łagodnie działającym na skórę środkiem myjącym.

  • NAGIETEK LEKARSKI - zawiera m.in. saponiny, fitosterole, kw. organiczne. Działa kojąco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo. Wpływa korzystnie na właściwy wzrost nabłonka, przyspiesza gojenie się ran. Regeneruje, nawilża, oczyszcza i zmiękcza naskórek. Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

  • LIPA - ekstrakt bogaty w garbniki, kwasy organiczne, wit E, śluzy, pektyny. Działa osłaniająco, łagodząco, oczyszczająco, zmiękczająco i ochronnie na skórę wrażliwą.

  • MALWA - ma właściwości łagodzące, kojące. Odżywia i nawilża skórę. Stosowana w preparatach do pielęgnacji skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień.

Pojemność: 200 ml

Cena: ok. 24 zł

Producent: ISTITUTO GANASSINI

Produkt dostępny wyłącznie w aptekach!
 

Chętnie udzielimy Państwu informacji o innych produktach laboratorium Istituto Ganassini. Prosimy o kontakt z agencją "Werner i Wspólnicy" TEL. 22 812 40 11-12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Zapraszamy również do naszego internetowego serwisu prasowego - www.werner.pl

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl