[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Laboratoires NIGY, Topicrem, Force Hydra Premium Creme Désaltérante

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Ekspert w nawilżaniu, Topicrem wyselekcjonował sprawdzonego sojusznika w walce z odwodnieniem: kwas hialuronowy. Ta substancja naturalnie obecna w naskórku zanika z wiekiem, czego rezultatem jest wysychanie i pojawianie się zmarszczek. Jak nawilżające źródło, linia Force Hydra Premium odnawia rezerwy i zatrzymuje wodę w skórze, która odzyskuje poczucie komfortu i emanuje blaskiem.

Zawiera Aquaxyl, który stymulując syntezę ceramidów wyrównuje powierzchnię skóry. Przeznaczony w szczególności do skóry suchej, krem jest wzbogacony o wyciąg z awokado, masło karite i olejek z baobabu, które odżywiają, naprawiają i regenerują skórę dla jej maksymalnego komfortu.

 


Wskazania
* skóra sucha, odwodniona
* nawilża
* odżywia
* zmiękcza

Skład
* Kwas hialuronowy
* Aquaxyl (stymuluje syntezę ceramidów
* wyciąg z fiołka trójbarwnego
* wyciąg z liczi
* wyciąg z awokado
* masło Karite
* olej z baobabu


Wnioski:

plusy:
- wygodne opakowanie z pompką
- lekka konsystencja
- nie powoduje zatykania porów
- doskonale gasi pragnienie skóry

 minus:
- cena
- rzadka konsystencja

Przestestowane przez redakcję znaneleki.pl  idealny w sezonie grzewczym kiedy skóra błyskawicznie się odwadnia, idealny też latem by błyskawicznie  ukoić cerę, jednym słowem świetny! minusem jest tylko cena jak na kosmetyki apteczne jest drogi.

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl