[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

NIZORAL, SZAMPON 60 ML

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (2 Votes)

Do stosowania miejscowego na skórę. Zmienioną chorobowo powierzchnię skóry lub owłosioną skórę głowy należy umyć produktem Nizoral pozostawić go na skórze przez 3 do 5 minut, a następnie spłukać. Łupież pstry: stosować raz na dobę przez 5 kolejnych dni. Łojotokowe zapalenie skóry i łupież skóry głowy: stosować dwa razy w tygodniu przez 2 do 4 tygodni. Profilaktycznie: Łupież pstry - stosować raz na dobę przez 3 kolejne dni przez jeden cykl leczenia, przed okresem letnim. Łojotokowe zapalenie skóry i łupież skóry głowy - stosować raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza – OTC
Podmiot odpowiedzialny: McNeil Products Limited
Pozwolenie MZ nr. R/3046
1 g szamponu leczniczego zawiera 20 mg ketokonazolu (Ketoconazolum).

 

 

 

producent: JANSSEN PHARMACEUTICA N.V.
kraj: Belgia

Wskazania
Leczenie i profilaktyka chorób skóry wywołanych przez drożdżaki z rodzaju Malassezia (łupież owłosionej skóry głowy, łojotokowe zapalenia skóry, łupież pstry).

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na ketokonazol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Profilaktyka: raz na dwa tygodnie, w taki sposób jak w okresie leczniczym. Stosowanie szamponu Nizoral w łupieżu pstrym: Okres leczniczy: raz dziennie przez 5 dni. Profilaktyka: przed okresem letnim raz na dobę przez 3 kolejne dni.

Opinia redakcji znaneleki.pl: DZIAŁA, zwykły szampon przeciwłupieżowy nie jest w stanie się z nim równać.
Bardzo wygodna forma aplikacji, mozliwośc kupna jednej saszetki zamiast całego szamponu.

 

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl