[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Le'Maadar M Potrójnie działający krem przeciwko rozstępom.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

Le'Maadar stosować w celu zapobiegania powstawaniu rozstępów, nanosić preparat na wrażliwe obszary (piersi, brzuch, uda i biodra) w czasie całej ciąży, już od 3 miesiąca, jak również w razie potrzeby po porodzie. W celu zredukowania istniejących rozstępów nanosić preparat rano i wieczorem na obszary gdzie one występują. Efekt jest tym lepszy im krótszy czas upłynął od ich pojawienia się. Nie testowany na zwierzętach.

 Informacja od producenta

POTRÓJNE SYNERGISTYCZNE DZIAŁANIE:
• Zapobiega powstawaniu rozstępów
• Redukuje wielkość i zabarwienie już istniejących 
• Posiada właściwości wygładzające i ujędrniające

 

Pojemność opakowania: 200 ml
Producent/marka: Akropharma
Cena: 89.00 zł
Typ skóry: każda
Wiek: bez ograniczeń
Działanie: na rozstępy
Dostępny w aptekach

Zapobiega powstawaniu rozstępów i redukuje istniejące

Badania kliniczne, przeprowadzone pod kontrolą medyczną, wykazały znaczącą redukcję rozstępów po 3 miesiącach stosowania preparatu (zmniejszenie rozmiarów rozstępów oraz zmianę ich zabarwienia przez co stały się mniej widoczne, poprawę struktury skóry).
• Powierzchnia rozstępów uległa redukcji o ok. 37 mm2, do 43%. Szerokość zmniejszyła się o 2,3 mm tzn. do 42%.
• 83% kobiet zauważyło, że ich skóra stała się gładsza, a 78% stwierdziło, że jest ona bardziej jędrna.
• 72% uczestniczek badania podało, że kolor rozstępów zmienił się i stały się one mniej widoczne.

Skład:
Zawiera składniki aktywne o udowodnionej skuteczności: zapobiegające powstawaniu nowych i redukujące istniejące rozstępy: OSC - kompleks związku organicznego krzemu i hydroksyproliny, silanol, masło karite, olejek z róży piżmowej i witaminę E.
OSC (kompleks związku organicznego krzemu i hydroksyproliny) zapobiega powstawaniu rozstępów oraz zmniejsza już istniejące zmiany, regeneruje zarówno włókna elastyny jak i kolagenu, przeciwdziała ich degeneracji, posiada również właściwości nawilżające. Masło karite zapobiega powstawaniu rozstępów ,dzięki zawartości frakcji niezmydlającej, która aktywuje metabolizm komórek.Wchodzący w skład preparatu olejek z nasion róży piżmowej, bogaty w kwasy linolowy (40%) i linolenowy (40%), wspomaga regenerację skóry, poprawia jej wygląd i opóźnia objawy jej starzenie. Udowodniono również jego skuteczność w odniesieniu do niwelowania rozstępów i blizn.
Witamina E pochodzenia naturalnego chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Poprawia również właściwości nawilżające preparatu.

Nasza ocena

plus

- wydajny

- miła konsystencja

- posiada badania kliniczne

- bardzo dobry skład

- nie klei się

- idealny do masażu

minus

- niektórych może drażnić zapach

-stosunek ceny do wilekości opakowania

 


Podsumowując:   Przetestowany przez okres 5 miesięcy przez jedną osobę z redakcji znaneleki.pl, nie pojawił się żaden rozstęp, ani pod koniec ciąży ani po jej zakończeniu. Warty swojej ceny.

 

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl