[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Odmładzanie skóry - usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych.

Zabiegi odmładzania skóry dla komfortowego usuwania przebarwień i rozjaśniania zmian naczyniowych 

W przypadku wielu osób świetny wygląd jest tylko kwestią odmłodzenia skóry- rozjaśnienia przebarwień i zmian naczyniowych. Jaśniejsza, bardziej atrakcyjna skóra jest efektem takich zabiegów. Autorski zabieg rozjaśniania przebarwień i zmian naczyniowych firmy Palomar jest szybki, łatwy i dobrze tolerowany. Palomar oferuje moc urządzeń laserowych i IPL do strategicznego likwidowania tego typu zmian. Sekret zabiegów IPL leży w technologii podwójnego filtrowania, która dostarcza optymalnie filtrowane długości fali impulsu, umożliwiając osiągnięcie rezultatów tak dobrych, a nawet lepszych niż konkurencyjne urządzenia laserowe.

Jak działa odmładzanie skóry
Palomar oferuje urządzenia laserowe i IPL dostarczające energię do celu i niszczące przebarwienia oraz zmiany naczyniowe, takie jak pajączki, zmiany naczyniowe siateczkowate, trądzik różowaty, teleangiektazje, naczyniaki krwionośne, uszkodzenia skóry na skutek promieniowania słonecznego, plamy wątrobowe, dyschromia, melasma, zanik skóry pstry oraz naczyniaki na skórze rąk, nóg, klatki piersiowej, ramion i twarzy. Zwiększony został komfort klienta wraz ze świetnymi rezultatami oraz skróconym czasem powrotu do pełnej funkcjonalności.

Działanie urządzeń oparte jest o zasadę fototermolizy selektywnej, która polega na namierzaniu odmiennych chromoforów w skórze, które selektywnie absorbują energię laserową lub świetlną w postaci ciepła i wykazują pożądaną reakcję. Optymalne fale światła rozjaśniają zmiany naczyniowe i przebarwienia poprzez namierzanie chromoforów hemoglobiny (zmiany naczyniowe) i melaniny (przebarwienia). Uszkodzone zmiany są następnie rozjaśniane na skutek naturalnych procesów odnowy skóry, w efekcie których zmiana znika ze skóry. Przebarwienia łagodnie łuszczą się i znikają ze skóry w ciągu 2-3 dni, zaś zmiany naczyniowe bledną i znikają w ciągu 10-14 dni.


Źródło: http://www.laseroterapia.bydgoszcz.pl/

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl