[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Innowacyjne leki i CyberOko wśród zwycięzców Prix Galien Polska 2015.

Leki stosowane w leczeniu zaawansowanych nowotworów oraz szczepionkę zapobiegającą sześciu chorobom zakaźnym uznano za najbardziej innowacyjne opracowania lecznicze trzeciej polskiej edycji międzynarodowego konkursu Prix Galien 2015.

Listę zwycięzców polska kapitała Nagrody ogłosiła we wtorek wieczorem podczas uroczystej gali w Warszawie. Przewodniczyli jej prof. Cezary Szczylik z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz prof. Grażyna Rydzewska z Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

Czytaj więcej: Innowacyjne leki i CyberOko wśród zwycięzców Prix Galien Polska 2015.

Nominacje w konkursie PRIX GALIEN Polska 2015

5 października br. kapituła Prix Galien Polska pod przewodnictwem prof. Cezarego Szczylika, przy wsparciu wiceprzewodniczącej prof. Grażyny Rydzewskiej ogłosiła listę nominowanych w 4 kategoriach konkursowych. Zwycięzców polskiej edycji tego najbardziej prestiżowego na świecie konkursu w zakresie medycyny i farmacji poznamy już 17 listopada podczas uroczystej gali, która w tym roku odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Czytaj więcej: Nominacje w konkursie PRIX GALIEN Polska 2015

Rusza konkurs Prix Galien Polska 2015

Już od 9 czerwca można składać aplikacje do III edycji konkursu Prix Galien, który ma na celu docenienie innowacyjności w farmacji i medycynie.

Firmy i instytucje badawcze mogą zgłaszać swoje produkty i odkrycia do 27 września 2015 r. w czterech kategoriach.

Patronat medialny objął ponownie portal znaneleki.pl

 

Czytaj więcej: Rusza konkurs Prix Galien Polska 2015

Wyszukiwarka

Testujemy

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

 
 
Copyright Znaneleki.pl