[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Torebka termoizolacyjna do transportu medykamentów.

Torba termoizolacyjna / izotermiczna to torebka wykonana z folii aluminiowej z zamknięciem strunowym pozwalająca utrzymać niską temperaturę w czasie transportu np. z apteki do domu leków/produktów leczniczych (insuliny, szczepionki itp.)termolabilnych, czyli wymagających przechowywania w niskiej temperaturze.
Torebka jest produktem wielokrotnego użytku - ta cecha determinuje wykorzystanie torebek jako nośnika przekazu reklamowego. Proponujemy wykonanie nadruków reklamowych na torebkach termoizolacyjnych. Na torebce można umieścić dane teleadresowe apteki, logo, informacje o godzinach otwarcia itp.

Torebki z nadrukami są chętnie zamawiane przez hurtownie farmaceutyczne, sieci aptek, grupy zakupowe jak i apteki indywidulane. Opracowana torebka termoizolacyjna jest obecnie najtańszym, najprostszym, jednocześnie bardzo efektywnym produktem służącym do ochrony artykułów przed ich nadmiernym nagrzaniem lub ochłodzeniem. Posiada ona zamknięcie strunowe. Idealnie sprawdzi się również do transportu drobnej żywności. Torebka posiada dodatkową funkcję, która umożliwia po wycięciu półkola na dnie umieszczenie jej na butelce, chroniąc w ten sposób wodę lub napój przed szybkim nagrzaniem lub ochłodzeniem.

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl