[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

VI Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2014

Na rynku rzadko jakikolwiek produkt występuje samodzielnie. Integralną częścią niemalże każdego z nich jest opakowanie, spełniające funkcje ochronne, informacyjne oraz promocyjno-marketingowe. Idealnie dobrane opakowanie powinno zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy, wywołać pozytywne wrażenie i zostać zapamiętane. Jak zatem wybrać opakowanie, aby spełniając niezbędne funkcje wyróżniało się spośród masy podobnych do siebie? Podpowiadamy gdzie szukać inspiracji i innowacji w dziedzinie opakowań i etykiet. Patronat medialny objął portal znaneleki.pl

 

Czytaj więcej: VI Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2014

Mikrokapsułki dla nowoczesnych leków

W mikrokapsułkach można zamknąć różne związki chemiczne. Czyni je to niezwykle obiecującymi w konstrukcji nowoczesnych baterii polimerowych, elektrod jonoselektywnych czy nośników leków. Procesy mikrokapsułkowania bada Daria Kępińska z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, która syntetyzuje mikrometrowej wielkości trójwymiarowe struktury z polimeru przewodzącego – polipirolu.

Czytaj więcej: Mikrokapsułki dla nowoczesnych leków

Innowacyjne opakowanie firmy farmaceutycznej Help.

Firma farmaceutyczna Help w partnerstwie z DKMS (światową organizacją zajmującą się pozyskiwanie dawców szpiku kostnego) stworzyła produkt będący jednocześnie nośnikiem rozbudowanej i wartościowej idei. Idea jest bardzo prosta: jeśli się skaleczysz – nie marnuj krwi, wykorzystaj to zdarzenie dla dobra innych – kroplę krwi przenieś na patyczek, zabezpiecz plastrem Help ranę, wypełnij formularz, wyślij razem z patyczkiem i zostań zarejestrowany w bazie dawców szpiku kostnego.

Czytaj więcej: Innowacyjne opakowanie firmy farmaceutycznej Help.

Pont Pack opakowanie na leki 120 ml. O połowę mniejsze podwójny potencjał.

Pont Europie, twórca najbardziej opłacalnych i wygodnych opakowań, wprowadza jeszcze jedną niezwykłą innowację, która wniesie dodatkową elastyczność i dodatkowe potencjalne zyski produktów zamówionych przez Internet i dostarczanych pocztą.

Czytaj więcej: Pont Pack opakowanie na leki 120 ml. O połowę mniejsze podwójny potencjał.

Nowość: niebieskie butelki do kropli

 Firma Pont Europe uzupełniła zakres popularnych, bursztynowych butelek do kropli o ofertę, nowych, atrakcyjnych szklanych butelek do kropli w kolorze niebieskim.

Czytaj więcej: Nowość: niebieskie butelki do kropli

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl